drukuj

Firma

Mamy przyjemność zaprosić Państwa do zapoznania się z ofertą handlową naszej firmy.

Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowe „MAP” Sp. z o.o. od 1992 roku zajmuje się hurtową i detaliczną sprzedażą wyrobów hutniczych, takich jak kształtowniki, szyny, grodzice, rury, pręty, walcówka, blachy, sprężyny, obręcze tramwajowe i kolejowe, itp.. Oferujemy również ściernice i wyroby elektryczne a ponadto posiadamy możliwości dostaw różnego typu, klasy, wielkości i tonaży konstrukcji stalowych oraz szeroki asortyment gatunkowy i gabarytowy odlewów i odkuwek.

Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych kontrahentów. Posiadamy bardzo dobrą znajomość kampanii produkcyjnych i ofert handlowych największych hut, dzięki czemu jesteśmy w stanie zrealizować zamówienia na materiał w rzadko spotykanym gatunku, ze specyficznymi wymaganiami, w relatywnie krótkim okresie czasu.

Oferowane przez naszą firmę materiały posiadają atesty i certyfikaty potwierdzające ich najwyższą jakość. Dodatkowo możemy zaproponować Państwu dostarczenie wyrobów hutniczych z następującymi badaniami i odbiorami:

  • Ultradźwiękowe i rtg

  • Wytrzymałościowe

  • Składu chemicznego

  • Na jednorodność

  • Określenie współczynnika rury

  • Odbiory PKP-CARGO, TÜV, DB, PRS, UDT, MK, GL, DNV.

  • inne

Jest oczywistym, że firm oferujących podobne materiały i usługi jest bardzo wiele, co z pewnością nie ułatwia wyboru właściwego dostawcy, jednakże dewizą naszej firmy jest uczciwość i zadowolenie Klienta. Niedopuszczalne jest oferowanie nierealnych terminów dostaw. Pierwszoplanowym celem jest nawiązanie długotrwałej współpracy z klientem.

Jesteśmy pewni, że spełnimy Państwa oczekiwania. Zapraszamy do współpracy!


Copyright © P.P.U. MAP Sp. z o.o. - Wszelkie prawa zastrzeżone
ul.Tworzeń 175; 41-308 Dąbrowa Górnicza; tel.(+48 32) 268 99 50